Sme digitálna full servis agentúra

a sme z východu

Kreatívni profesionáli s desaťročnými skúsenosťami a zdravým, východňarským nadhľadom. Tvoríme kreatívne a inovatívne reklamné riešenia, ktorých výsledkom je spokojný, dlhodobo spolupracujúci klient.

Pavol Sekelský

creative director

Matej Zamkovský

graphic designer

Lucia Troppová

motion designer

Mikuláš Beskyd

Graphic designer

Marek Hrebík

graphic designer

Tomáš Harčarík

developer

Slavomír Hrebik

IT specialist

V rámci našej agentúrnej filozofie sa vždy venujeme len niekoľkým klientom súčasne. Hľadáme klientov, ktorí sa stanú aj našimi partnermi a spoločne budeme napredovať. Ku každému klientovi pristupujeme osobne a vždy sa snažíme vybudovať si s klientom pevný vzťah založený na dôvere. Reklama je to, čo nás baví. Každý v našom tíme je odborník a špecializuje sa na niečo iné. Aj vďaka tomu dokážeme 95% produkcie vytvoriť priamo u nás in-house.

To nám umožňuje pracovať rýchlejšie a efektívnejšie a máme svoje projekty plne pod kontrolou. Keďže sme digitálna reklamná agentúra tipu full servis, ponúkame komplexné služby. Od auditu vašej doterajšej komunikácie, cez navrhnutie novej reklamnej stratégie až po realizáciu kampaní. To, čo už máme za sebou, si môžete pozrieť v našich referenciách. Peniaze nie sú našou motiváciou, ale pocit dobre odvedenej práce a jej výsledný efekt.