Čo dokážeme

Identita

Jedinečná identita má vytvoriť spojitosť medzi značkou a zákazníkom. Originálny názov, logo, slogan či správne zvolené farby, to všetko buduje obraz vašej značky. Identita je prvý kontakt s vaším zákazníkom.

Print

Ani v dobe, keď kraľuje online marketing, print neumrel. Printová inzercia, katalógy, billboardy či knihy tu budú vždy. Je úžasné, ak sa podarí krásny print. Sme radi, že sa môžeme popri onlinu venovať aj takejto práci.

Web

Vytvoriť kvalitnú web stránku už nie je „raketová veda“. Funkčná, prehľadná a samozrejme s jedinečným dizajnom. Originálny web dizajn je dnes to, čo pomôže vášmu webu odlíšiť sa od tých ostatných a zaujať.

Online

Správa online profilov, vytváranie obsahu a kreatívnych online kampaní. Budovanie povedomia o značke v online je maratón a preto je fajn, ak pri tomto behu máte spoľahlivého partnera so skúsenosťami.

Video

Obsah, ktorý funguje. A nielen v online. Video sa za posledné roky stalo najobľúbenejším typom obsahových reklám u publika aj u marketérov. Naše video referencie si pozri na našom youtube kanály: Klikni na VIDEO.

3D objekty

Pri tvorení obsahu či už ide o bežný post na sociálne siete alebo print či video, nie vždy je najefektívnejšie použiť reálny produkt, či produktovú fotografiu. 3D dizajn sa stal bežnou súčasťou našich grafických výstupov.

Sme malý
tím s veľkými
skúsenosťami.

Naša agentúra funguje od roku 2013. Za takmer 10 rokov sme pracovali na kampaniach pre mnoho značiek ktoré pôsobia na Slovenku ale aj v zahraničí. Medzi našich klientov patria značky Natur-pack, Biela Perla, Nestville, General Plastic, Greenlogy, Melina a veľa ďalších väčších či menších firiem alebo významných Slovenských inštitúcií. Sme malá agentúra so silným tímom vďaka ktorému tvoríme 95% vecí in-house. Venujeme sa predovšetkým tvorbe obsahu, online kampaniam, web designu, produktovému designu a performance marketingu. 

Máte nápad?
My vám s ním pomôžeme?

Každý business plán potrebuje kvalitne pripravenú marketingovú stratégiu.

+
ukončených projektov
0 +
spokojných klientov
0 +
rokov skúseností
0 kg
vypitej kávy

Uvádzate na trh novú značku alebo produkt?

Využite službu externej marketingovej konzultácie a zverte Váš projekt do rúk nášho tímu. Od loga či etikety až po televízny spot. Viac ako 10 rokov skúseností na poli marketingu značiek a produktov z nás robia odborníkov, ktorý sú pripravený pomôcť aj Vášmu produktu či službe. Nemusíte mať interný tím či dokonca celé marketingové oddelenie. Nechajte to na nás.