Identita

Jedinečná identita má vytvoriť spojitosť medzi značkou a zákazníkom. Originálny názov, logo, slogan či správne zvolené farby, to všetko buduje obraz vašej značky. Identita je prvý kontakt s vaším zákazníkom.

Print

Ani v dobe, keď kraľuje online marketing, print neumrel. Printová inzercia, katalógy, billboardy či knihy tu budú vždy. Je úžasné, ak sa podarí krásny print. Sme radi, že sa môžeme popri onlinu venovať aj takejto práci.

Web

Vytvoriť kvalitnú web stránku už nie je „raketová veda“. Funkčná, prehľadná a samozrejme s jedinečným dizajnom. Originálny web dizajn je dnes to, čo pomôže vášmu webu odlíšiť sa od tých ostatných a zaujať.

Online

Správa online profilov, vytváranie obsahu a kreatívnych online kampaní. Budovanie povedomia o značke v online je maratón a preto je fajn, ak pri tomto behu máte spoľahlivého partnera so skúsenosťami.

Video

Obsah, ktorý funguje. A nielen v online svete. Video sa za posledné roky stalo najobľúbenejším typom obsahových reklám u publika aj u marketérov. Video by dnes skrátka nemalo chýbať vo vašom marketingovom pláne.

3D objekty

Pri tvorení obsahu, či už ide o bežný post na sociálne siete, alebo print/video, nie vždy je najefektívnejšie použiť reálny produkt alebo produktovú fotografiu. 3D dizajn sa stal bežnou súčasťou našich grafických výstupov.