Čo dokážeme

Melonberries

Identita

Jedinečná identita má vytvoriť spojitosť medzi značkou a zákazníkom. Originálny názov, logo, slogan či správne zvolené farby, to všetko buduje obraz vašej značky. Identita je prvý kontakt s vaším zákazníkom.

Print

Ani v dobe, keď kraľuje online marketing, print neumrel. Printová inzercia, katalógy, billboardy či knihy tu budú vždy. Je úžasné, ak sa podarí krásny print. Sme radi, že sa môžeme popri onlinu venovať aj takejto práci.

Web

Vytvoriť kvalitnú web stránku už nie je „raketová veda“. Funkčná, prehľadná a samozrejme s jedinečným dizajnom. Originálny web dizajn je dnes to, čo pomôže vášmu webu odlíšiť sa od tých ostatných a zaujať.

Online

Správa online profilov, vytváranie obsahu a kreatívnych online kampaní. Budovanie povedomia o značke v online je maratón a preto je fajn, ak pri tomto behu máte spoľahlivého partnera so skúsenosťami.

Video

Obsah, ktorý funguje. A nielen v online. Video sa za posledné roky stalo najobľúbenejším typom obsahových reklám u publika aj u marketérov. Video by dnes skrátka nemalo chýbať vo vašom marketingovom pláne.

3D objekty

Pri tvorení obsahu či už ide o bežný post na sociálne siete alebo print či video, nie vždy je najefektívnejšie použiť reálny produkt, či produktovú fotografiu. 3D dizajn sa stal bežnou súčasťou našich grafických výstupov.

We are a passionate creative team

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et.

Have an idea in your mind?

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elit

0 K+
Projects completed
0 K+
Satisfied clients
0 K+
Years of experience

Herman, Schmidt and O'Kon

Provident asperiores rem. Ipsa laboriosam rerum culpa ex. Temporibus occaecati dolorem aut saepe. Perspiciatis enim consequatur impedit a doloremque optio ducimus debitis eum. Alias qui maiores dolores voluptatem non alias dicta. Beatae placeat a reiciendis omnis asperiores quibusdam dolor.